Archiwa

Przedsprzedaż „Sekretnej mechaniki rzeczywistości”

Właśnie ruszyła przedsprzedaż tegorocznej książki, zatytułowanej „Sekretna mechanika rzeczywistości”. Możecie pamiętać ten tekst z czasów, gdy funkcjonował jeszcze pod roboczym tytułem „Syntagma”. Pisałem o tej książce to i owo pod koniec 2013 roku, kiedy jeszcze powstawała. Udostępniłem wtedy nawet zarys fabuły, który przytoczę również poniżej – będziecie mogli sobie porównać, czy cokolwiek się zmieniło. ;) (Odpowiedź dla leniwych: tyle co nic).

Od tamtej pory zdążyłem dwukrotnie (raz dawno temu, drugi raz w tym miesiącu) sprawdzić tekst z ogromną drobiazgowością i wprowadzić rozmaite poprawki językowe, a także upewnić się, że fabuła jest spójna i wolna od błędów logicznych (przy zakręconych książkach czasem można się pogubić!). Tekst właśnie trafił do profesjonalnej korekty, która zawsze wyłapie coś, z czym autor sam nie dałby sobie rady – drodzy adepci pisarstwa, nigdy nie zapominajcie o tym kroku!

Książkę możecie zamówić tutaj:

https://wspieram.to/3785-sekretna-mechanika-rzeczywistosci.html

Przedsprzedaż potrwa dwa miesiące, a wkrótce po jej zakończeniu książka trafi do księgarni w całej Polsce. Dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona. Zarys fabuły poniżej. Zamawiajcie, bo to zawsze fajnie, gdy część egzemplarzy rozchodzi się w przedpremierze!

„Stolarz pracuje nad tajemniczym zleceniem. W mieście pojawiają się znani ludzie, których nie powinno tam być. Dziwaczna encyklopedia nigdy nie istniejącego świata zaczyna nabierać nowego znaczenia. A pewien niepozorny pracownik biurowy, żyjący na skraju wypalenia zawodowego, musi zmierzyć się z wydarzeniami wymykającymi się logice. „Sekretna mechanika rzeczywistości” to książka, która z powodzeniem zastąpi substancje psychoaktywne.”

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>