Archiwa

Syntagma

Podczas niedawnego wyjazdu do Szwajcarii udało mi się zakończyć pracę nad kolejnym tekstem. Książkę o roboczym tytule „Syntagma” czeka jeszcze oczywiście szereg poprawek, ale sama historia jest już gotowa i będą to usprawnienia jedynie natury językowej. Dziś zabrałem się za poprawianie pierwszej wersji tekstu. A o czym będzie ta opowieść? Wymyśliłem taki opis:

„Stolarz pracuje nad tajemniczym zleceniem. W mieście pojawiają się znani ludzie, których nie powinno tam być. Dziwaczna encyklopedia nigdy nie istniejącego świata zaczyna nabierać nowego znaczenia. A pewien niepozorny pracownik biurowy, żyjący na skraju wypalenia zawodowego, musi zmierzyć się z wydarzeniami wymykającymi się logice. „Syntagma” to książka, która z powodzeniem zastąpi substancje psychoaktywne. Taniej i zdrowiej niż LSD!”

To niebywałe, że odsłaniam się przed Wami z kolejnym tytułem, choć planowana w następnej kolejności „Rezydencja” nie jest jeszcze nawet dostępna w przedpremierze. Ale pomyślałem, że się pochwalę, bo jestem naprawdę usatysfakcjonowany, że wszystko idzie tak sprawnie. To dwie bardzo różne książki, ale z obu jestem niezwykle zadowolony. Jak już zostało powiedziane, planowana data publikacji „Rezydencji” to 2014 rok (mam nadzieję, że pierwsza połowa). Jeśli chodzi o „Syntagmę”, to jeszcze nie wiadomo. Zresztą nigdy nic nie wiadomo. ;)

Cieszę się, że mam zapas gotowych tekstów. Dzięki temu będę mógł w najbliższym czasie trochę wyluzować ze sprawami książkowymi i zająć się innymi rzeczami.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>